Переселенці з Криму та зони АТО: статус і пільги

Тимчасова окупація Криму та Севастополя, бойові дії в окремих районах Луганської та Донецької областей стали серйозним випробуванням для України та її громадян. Ці загрозливі події, серед іншого, спричинили небувалу для нашої країни вимушену внутрішню міграцію. Сотні тисячі людей змінили місце проживання та праці. Відповідно у національному законодавстві з’явилося поняття внутрішніх переміщених осіб, почала формуватися відповідна правова база щодо їхніх прав, обо’вязків та пільг.

Прагнучи захистити інтереси тих, хто вимушений був покинути власну домівку, газета «Все про бухгалтерський облік» пропонує вашій увазі у цьому пораднику розповідь про отримання статусу переселенців, державну підтримку таких осіб, механізми реалізації законних прав та коло їхніх обов’язків.

При підготовці використано законодавство станом на 10.02.2015 р.

Читати
далі

Учасники АТО: статус і пільги

Чорні хмари подій на сході країни покликали до виконання шляхетного обов’язку захисту Вітчизни тисячі її громадян. Прагнучи сприяти реалізації законних прав та інтересів цих мужніх людей, членів їхніх родин газета "Все про бухгалтерський облік" пропонує вашій увазі у цьому пораднику розповідь про їх правовий статус та пільги, встановлені чинним законодавством України.

Інформацію актуалізовано станом на 10.07.15 р.

Читати
далі